U12 Drenge

Nyheder

HSK Piger i DBU tjeneste

HSK Piger i DBU tjeneste
  •    

I denne weekend har HSK Fodbold to U14 piger, Signe Brund og Maja Hagemann i DBU tjeneste. Her har de fået monteret DBU...
10. november 2018 18:58
Se alle nyheder

Træningstider

Vi træner tirsdag og torsdag kl. 17 - 18:30.
I vintersæsonen træner vi i Hinnerup om tirsdagen kl. 16-18 (for tilmeldte) samt torsdag kl. 17-18:30 i Hadsten (for alle medlemmer). Der kan forekomme aflysninger henover vinteren grundet vejrlig. I så fald vil der blive informeret om dette.

Trænere og ledere

Træner
Thomas Holst Hansen
Thomas Holst Hansen
+4521712288
thomas@kronborg-sikring.dk
Træner
Christian Royal
Christian Royal
+4522791574
christianroyal@gmail.com
Træner
Nils Keuning
Nils Keuning
+4527214523
nils_keuning@hotmail.com
Træner
Anette Dahl Eriksen
Anette Dahl Eriksen
+4551528179
anette_dahl_eriksen@hotmail.com
Holdleder og årgangsansvarlig
Michael Barrett
Michael Barrett
+4551393001
michael@mybarrett.dk

Spillere

Adam Gammelgaard
Adam Gammelgaard
+4540759799
anni@gammelgaards.eu
Alexander Holm
Alexander Holm
+4528955309
steffen.holm@me.com
Asmus Ravn-Mikkelsen
Asmus Ravn-Mikkelsen
+4531240052
troelsravn@yahoo.dk
Bjørn Abildgaard Olsen
Bjørn Abildgaard Olsen
+4528547138
sols@dr.dk
Christoffer Royal
Christoffer Royal
+4522791574
christianroyal@gmail.com
Fie Holm
Fie Holm
+4561460251
lyberth.holm@gmail.com
Gustav Moelsby
Gustav Moelsby
+4526170142
smoelsby@gmail.com
Gvidas Slezas
Gvidas Slezas
+4552789155
aimagvi@gmail.com
Lasse Kryger Ahrentsen
Lasse Kryger Ahrentsen
+4525114005
mettekryger@hotmail.com
Lukas Schmidt
Lukas Schmidt
+4528906623
tanjarosenlund@gmail.com
Mads Dalsgaard
Mads Dalsgaard
+4529724745
s.dalsgaard@outlook.com
Malthe Bested Rasmussen
Malthe Bested Rasmussen
+4529713392
benny72juni@gmail.com
Mathias Søgaard Pedersen
Mathias Søgaard Pedersen
+4524404455
soegaard77@hotmail.com
Max Simo Hansen
Max Simo Hansen
+4521712288
thomas@kronborg-sikring.dk
Mohammed Homam Fares
Mohammed Homam Fares
+4560486077
manalmnmn16@gmail.com
Noah Bayer Kristiansen
Noah Bayer Kristiansen
+4540834515
hellebayerlarsen@hotmail.com
Omar Abdullah Fares
Omar Abdullah Fares
+4522748889
ofares103@gmail.com
Said Ali Mohamed
Said Ali Mohamed
+4591714023
aadilabdi74@gmail.com
Sebastian Lund
Sebastian Lund
+4522648813
kurtmax375@hotmail.com
Simon Høyer
Simon Høyer
+4553530749
hellehoyer@hotmail.com
Tim Dahl Keuning
Tim Dahl Keuning
+4551528179
anette_dahl_eriksen@hotmail.com
Viktor Barrett
Viktor Barrett
+4551393001
michael@mybarrett.dk
Vilhelm Sonne Korre
Vilhelm Sonne Korre
+4551606051
niels_beck@yahoo.dk
William Overgaard Sørensen
William Overgaard Sørensen
+4529456446
larsovergaard2@gmail.com